VARIKLIŲ REMONTAS

Variklių remontas

Padidėjo tepalų sąnaudos, pastebimas netolygus variklio darbas ar atsirado skardus garsas? Susigrąžinkite variklio galią ir efektyvumą. Kadangi variklių remontas yra ganėtinai sudėtinga ir kompleksinė paslauga, dalinis ar pilnas variklio kapitalinis remontas nėra viskas ką siūlo Meditoma autoservisas. Paskirstymo diržo keitimas, grandinės keitimas, sankabos komplekto keitimas, turbinų remontas, kuro purkštukų restauracija - dar keletas papildomų paslaugų, ką gali atlikti automobilių autoservisas Meditoma. Taip pat dažnai atliekamas ir generatorių remontas, starterių remontas, skysčių nuotėkio diagnostika ir tvarkymas.

Benzininių variklių remontas

Įtariate, jog jūsų automobilio variklis netvarkingas, leidžia skysčius ar užkaista? O galbūt automobilis sunkiai užsiveda, sumažėjo jo trauka, efektyvumas, pastebite išmetamus dūmus, jaučiate nemalonų kvapą? Benzininių variklių remontas autoservise Meditoma bus patikėtas profesionalams. Išsiaiškinsime gedimų priežastis, pateiksime geriausius galimus sprendimo būdus (uždegimo žvakių remontas, ričių (babinų), pyplaidžių remontas, kompresijos matavimas, CO matavimas aušinimo sistemoje, turbinų remontas ir pan.), kad benzininių variklių remontas būtų kuo sklandesnis. Automobilių servisas Meditoma pasirūpins, kad kelyje jaustumėtės saugiai.

Dyzelinių variklių remontas

Kasdienybę trigdo dingusi automobilio trauka, netolygus ar nesėkmingas variklio kurimas, pernelyg didelis dūmingumas? O galbūt girdite neįprastus variklio garsus, kalenimą, pastebite nepaaiškinamą tepalų, antifrizo dingimą? Nėra nieko nepataisomo! Autoservise Meditoma atliekamas dyzelinių variklių remontas leis ilgam pamiršti nesklandų variklio darbą. Dyzelinių variklių remontas gali susidėti iš dyzelinio variklio diagnostikos, degalų magistralės peržiūros, purkštukų ar viso kapitalinio variklio remonto. Nesvarbu kokį automobilo modelį vairuojate - mes jumis pasirūpinsime.